آخرین وضعیت جاده؛ محور هراز برای تردد خودروها فردا باز می شود

IMG-20150601-WA0003برخی از اهالی منطقه لاریجان با وجود مسدود بودن جاده، به هر صورت ممکن خودشان را به منطقه می رسانند. مانند آقای حاج عبدالله یزدانی خودمان که در تصویر مشاهده می کنید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران گفت : به منظور رفاه حال مسافران و با توجه به تعطیلات چند روزه پایان هفته جاری محور هراز برای تردد خودروها از فردا (سه شنبه) بازگشایی می شود.

به گزارش ایرنا جاده هراز در حدفاصل پاسگاه شاهزید تا تونل اول در کیلومتر 30 جاده هراز براثر ریزش سنگ های معلق از کوه از بامداد روز ششم خرداد مسدود شده است.

بیش از 40 دستگاه انواع خودروهای راهداری برای پاکسازی بیش از یک میلیون و 200 هزار متر مکعب واریزه کوهی در حد فاصل پاسگاه شاهزید تا تونل اول در کیلومتر 30 جاده هراز مشغولند.

حیدر نوروزی مدیر کل راه و شهر سازی مازندران روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود : براثر این ریزش، محدوده ای به مساحت حدود 300 متر از سنگ های هدایت شده و شن وماسه سطح جاده را به طور کامل پوشیده است و فعالیت چند روزه خودروهای راهداری برای پاکسازی سطح جاده همچنان ادامه دارد.

وی گفت : با توجه به تعطیلات در پیش ، با تلاش راهداران معبری از میان انبوه واریزه کوهی ایجاد شده تا در این چند روز تعطیلات خودروها بتوانند در این مسیر تردد کنند.

Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.