دانش، مردم گیلاس

تبریک به برادران یزدانی

photo_2015-09-06_17-08-27

با خبر شدیم آقای کمیل یزدانی فرزند برومند جناب آقای جواد یزدانی با قبولی در کنکور کارشناسی ارشد ۹۴ در رشته مهندسی برق به دانشگاه شهید بهشتی تهران راه پیدا کرده است.

 

 

 

علی حقانی

همچنین آقای علی حقانی نوه برومند جناب آقای عزیزالله یزدانی نیز با موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد ۹۴ در رشته مهندسی زلزله به دانشگاه صنعتی شریف تهران راه پیدا کرده است.

 

درگاه گیلاس این موفقیت چشم گیر را به این ایشان و خانواده محترمشان – مخصوصا جناب آقای عزیزالله یزدانی و جناب آقای جواد یزدانی – تبریک می گوید و آرزوی موفقیت روزافزون و سلامتی هماره دارد.

 

5 دیدگاه در ”تبریک به برادران یزدانی

 1. سلام
  ضمن عرض تبريك به ايشان و خانواده هاي محترمشان، آرزومنديم در تمام امور زندگي موفق و سرفراز باشند.

 2. بسم الله الرحمن الرحیم

  گویند عارفان,هنر وعلم کیمیاست وان مس که گشته هم سراین کیمیا طلاست

  عزیز ارجمندجناب آقا کمیل یزدانی (عمو کمیل عزیز )

  توفیق ورود به دروازه های دنیای علم ودانش, یکی از موهبت هاست از سوی خداوندعلیم, که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش, از این موهبت بهره خواهد جست.

  امروز با ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن را به مس وجودت داده ای؛ مانیز به نوبه خود کسب این موفقیت را به شما رهجویان مسیر علم وتعلم تبریک عرض می نمائیم.

  از خداوند متعال استمرار موفقیت وتداوم دانش آموزی را برایت خواستاریم و امیدواریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) برای میهن اسلامی وعزیزمان ایران, افتخار آفرینی نمائید.
  از طرف ::: فرزندان و نوه های مرحوم حســــن یزدانــــــی

 3. با سلام
  بنده هم به هردوی این عزیزان به ویژه به والدین محترمشون تبریک میگم و آرزوی عاقبت بخیری برای این عزیزان دارم. الحمد لله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.