تجلیل از معلمین گیلاسی

در روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، جمعی از بزرگان و اعضای هیأت درس قرآن جوانان حضرت علی اکبر( ع) آمل، در اقدامی شایسته، از استاد درس قرآن و معلمین گیلاسی، به پاس زحمات این عزیزان در عرصه آموزش، تربیت و فرهنگ، تقدیر و تشکر نمودند.
در این مراسم که از آقایان جواد یزدانی، سید مسلم ابراهیمی و علی اسحقی تقدیر بعمل آمد، به رسم یادبود هدایایی به دست جناب آقای سید علی محمد ازلی تقدیم این عزیزان گردید.
وبسایت درگاه گیلاس ضمن تشکر از بانیان این حرکت زیبا، برای همه معلمین و اساتید روستای گیلاس آرزوی موفقیت و سعادتمندی می نماید .
Bookmark the permalink.

One Comment

 1. علامه حسن زاده آملی :
  معلم مظهر اسم شریف محیی است که نفوس مستعدّه را به آب حیات علم احیاء می کند.
  *****************
  سپاسگذار معلمی ههستم که اندیشیدن را به من اموخت نه اندیشه هارا ……
  روز معلم بر همه معلمین عزیز گیلاسی تبریک و تهنیت عرض می نمائیم .روزتون مبارک

  گــــــــــــــــــــروه نــــاصـــــــــــــــــریــــــــــــــــه

  **********************************************
  ای کـــــــــــــــــاش میشد روز ۱۱ اردیبهشت رو هم یاد داشته باشند….
  ای کاش میشد با یه عرض تبریک خالی به جامعه کارگری روز شون رو تبریک گفت ….

  «از پیغمبر اکرم(ص) شنیده‌اید که نقل شده است که کف دست یک کارگر را، یعنی همان محلی که کار درش تاثیر کرده و پینه بسته، آنجا را بوسید و این، یک نشان ارزش است برای کارگر در طول تاریخ. پیغمبر اسلام که اولین فرد انسان‌هاست و بزرگترین انسان کامل است، نسبت به کارگر اینطور تواضع بکند، و کف دست او را که علامت کار است ببوسد، این نکته دارد که کف دست را بوسیده، نه پشت دست را، کف دست آثار کار درش هست. می‌خواهد ارزش کار را به عالمیان اعلام کند. به مسلمین اعلام کند که ارزش کار این است که آنجایی که کارگر کار کرده است، در اثر کار یک نشانه‌ای پیدا کرده من آنجا را می‌بوسم که ملت‌های اسلامی و بشر ارزش این کارگر را بداند.»
  صحیفه نور، ج ۱۶، ص ۱۳۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.