سامانه اطلاع رسانی پیامکی روستای گیلاس

 سامانه اطلاع رسانی پیامکی روستای گیلاس که فعالیت خود را از سال های گذشته آغاز کرده است، در حال حاضر با بهره گیری از بانک جامع شماره تلفن اهالی و ارتباط تنگاتنگ با شورای اسلامی، هیئت امنای مسجد و حسینیه و نیز سایر فعالان روستا، در مواقع ضروری، اهالی روستا را از اخبار فوری و اطلاعیه های مهم آگاه می سازد.

هر چند که با تلاش مسولان این سامانه تاکنون شماره تلفن اکثر اهالی در لیست ارسال قرار گرفته اما هنوز هم شماره برخی از افراد که خواهان دریافت اخبار و اطلاعیه ها هستند، در لیست مزبور ثبت نشده است.

به گفته سید کمال الدین ازلی – مسول این سامانه – افرادی که خواهان دریافت پیامک های این سامانه هستند، کافیست یک پیامک بدون متن به شماره 30007650005061 ارسال نمایند.

همچنین این سامانه می تواند به درخواست اشخاص حقیقی و یا حقوقی، پیامک های شخصی، عمومی و حتی تبلیغاتی مورد نظر را به صورت انبوه ارسال نماید؛ البته بدیهی است که همه ی این موارد با هماهنگی شورای اسلامی روستا و نمایندگان آنها (سید حسن ابراهیمی در تهران و سید امان الله ازلی در آمل) امکان پذیر خواهد بود.

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. با اهدا سلام. و قدا قوت برای هیت امنا روستای گیلاس اینجانب هم از میخواهم قدمی در جهت اشاعه اسلام برداشته باشم… برای این کار طراحی تری دی مکس مساجد را رایگان و صلواتی انجام میدهم باشد که خداوند متعال مرا نیز جزو بندگان نیک و صالح قرار دهد و ببخشد و بیامرزد. ناصر گلستانی 09123602074
    http://www.3dmaxkaraj.blogfa.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.