مناسبت ها

مراسم جشن به مناسبت میلاد امام عصر (عج)

به مناسبت میلاد سراسر سرور امام عصر مهدی موعود (عج) مراسم جشن و سرور با حضور گیلاسی های مقیم تهران و جمعی از علاقه مندان آن حضرت در منزل جناب آقای دکتر سید رضا ابراهیمی در تهران برگزار می شود.

بر این اساس به اطلاع عموم اهالی می رساند این مراسم از ساعت ۸ الی ۱۰ شب پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت، برابر با شب نیمه شعبان در منزل جناب آقای ابراهیمی واقع در شهر تهران به همراه مراسم مولودی خوانی و میزبانی شام برگزار خواهد شد.

3 دیدگاه در ”مراسم جشن به مناسبت میلاد امام عصر (عج)

 1. سلام بر همه گیلاسی ها

  مگر تو آمل مراسم نبود ؟

  اگر قرار بر اطلاع رسانی باشه تو آمل هم همان شب جشن نیمه شعبان تو حسینیه مرحوم حامدی برگزار بود به میزبانی قای علی محمد ازلی ، ولی تو سایت گفته نشد…. !!!

  لابد جشن نیمه شعبان نسبت به بعضی ها پررنگ تره ….
  ( مدیر سایت تا کی این همه چاپلوسی )

 2. دوست عزیز سلام. با تشکر از پیامی که فرستادید نظرتان را به موارد زیر جلب میکنیم
  ۱- وظیفه درگاه گیلاس انتشار تمامی اخبار و رویداد های روستایی گیلاس است.
  ۲- همواره اخبار آمل، تهران و گیلاس به طور یکسان در سایت منتشر شده است.
  ۳- معمولا عکس ها توسط آقای سید حیدر ابوالحسنی و سایر عزیزان برای سایت ارسال می شود. اما در خصوص مراسم یاد شده در آمل تصویری برای درگاه گیلاس ارسال نشده است.
  ۴- یادآور می شویم که در سال های گذشته به دلیل ارسال تصاویر آمل توسط دوستان حاضر در مراسم آمل، مجلس مربوط به سرور ارجمند جناب آقای سید علی محمد ازلی نیز به طور کامل منتشر شده بود. آن خبر در لینک زیر قابل مشاهده است:
  http://roostagilas.ir/برپایی-جشن-نیمه-شعبان/
  ۵- بانیان اینگونه مجالس به لحاظ رصد اطلاعات وبسایت، خود با تحریریه وبسایت تماس گرفته و موضوع اطلاع رسانی رو اعلام میکنند. و در مورد برنامه منزل آقای ازلی خبری به دست ما نرسیده بود.
  نکته آخر! به سوی شما دوست عزیزی که ید طولایی در امور هنری، طراحی و چاپ دارید، دست یاری پیش میاریم و استدعا داریم از این پس خبرنگار افتخاری درگاه گیلاس در آمل باشید و تصاویر مربوط به گیلاسی های عزیز را برای ما ارسال نمایید تا شاهد انتشار به موقع تمامی رویداد های مربوط به گیلاس باشیم.
  ایمیل روستای گیلاس gilasiha@gmail.com
  درگاه گیلاس متعلق به همه ی ماست برای اعتلای آن بکوشیم.
  سپاس از اظهار نظر خودتان
  تحریریه درگاه گیلاس
  ۹۶/۲/۲۷

 3. سلام مجدد بر همه گیلاسی های عزیز
  شرح وظایفی که ارئه کردین مبنی بر انتشار خبرها و رویدادها ::
  قسمت شماره یک و دو مفهوم وظیفه یکی هست حتما خواستین با کلمات بازی کنین یا ردیف وظایف سردبیر رو بیشتر جلوه بدین ……
  جواب وظایف یک و دو این است…. که شما هیچ خبری رو به طور یکسان منتشر نکردین خبری که همه گیلاسی ها آگاهی کامل دارن که آقای ازلی همه ساله تو نیمه شعبان مراسم میگیره البته خود شما و سردبیر و شورای نظارت بر امورسایت که سالهای قبل تو آمل بودین آگاهی کامل داشتین که مراسم نیمه شعبان همه ساله تو منزل آقای ازلی بوده…..ولی با این که قطع یقین آگاهی کامل داشتین تو آمل مراسم بوده است ولی تو سایت منتشر نکردین

  قسمت ۳ …. مگه تو مراسم نیمه شعبان امسال که سایت درگاه گیلاس منتشر کرد عکسی از مراسم گذاشته شد ؟؟؟

  قسمت ۴ …. گفتن این موضوع بی مورد بوده چون اصل موضوع این است که چرا جشن نیمه شعبان تو مراسم تهران گفته شد ولی تو مراسم آمل گفته نشد ؟؟؟( یادآوری هم میشه که جشن نیمه شعبان پارسال تو حسینه حامدی رو منتشر کردین …) ولی باز هم از این خبر صرف نظر کردین و منتشر نکردین همانگونه تو پیام قبلی که گفتم لابد جشن نیمه شعبان نسبت به بعضی ها پر رنگ تره
  حالا سوال اینجاست ::
  آیا برای سردبیر و شورای نظارت بر امور سایت سوال نشده که آیا آقای ازلی امسال مراسم نداره تو آمل؟؟؟

  قسمت ۵ … یعنی برای خبر گذاشتن تو سایت درگاه گیلاس آیا برای همه این گونه مسائل بانیان باید تماس بگیرن؟؟؟ منظورتون این بوده که آقای ازلی میباست تماس میگرفت یا سردبیر ؟؟؟ لابد آقای ازلی آنلاین نیست یا به روز نیست …

  نکته آخری که ذکر کردین :
  هیچ وقت اینکارو نمیکنم و نخواهم کرد …

  و در اخـــــــــر :
  کاری که برای رضای خدا نباشه نه دنبال میرم نه پیگیرش میشم و نه ریا میکنم

  یا حق .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.