اخبار، مردم گیلاس

نامه ی حجت الاسلام سید علی ساداتی از هند

حجت الاسلام سید علی ساداتی؛ روحانی عزیز گیلاسی که به دعوت انجمن فتوت از حدود یک ماه پیش به هند سفر کرده است، در نامه ای به درگاه گیلاس، عکس های جذابی از برنامه ی سفر خود برای ما ارسال کرده است.
ضمن تشکر صمیمانه از ایشان، متن نامه و عکس های دریافتی را با افتخار منتشر می کنیم.

سلام سید. خوبی؟ اوضاع ردیفه؟ بچه های هیات خوبن؟ بچه های فوتبال؟سلامم رو به همه برسون این عکسا همه از بمبئی محل استقرار منه
فقط اجمالا بگم مسجد ایرانیان حدود 150 سال قدمت داره که یک فرد شیرازی اونو بنا کرده و معماری بسیار زیبای ایرانی درش بکار رفته و انجمن فتوت هم که میزبان ماست تعداد بسیاری از یزدی های مقیم اونجا هستند که همه تاجر حرفه ای هستند و محرم و صفر و 10 روز اول ربیع جمعا 70 روز در حسینیه برنامه سخنرانی دارند و همه را دعوت میکنند که باید برای ما ایرانیها جالب باشه , جالبتر اینکه هر شب دو نفر سخنرانی میکنن
فکر کنم انگشت شمارند مساجدی که 70 روز سخنران دعوت کنند؛ شاید هم وجود نداره در ایران. ضمنا مسلمانان هم در منطقه بندی بازار بمبئی بسیار فعالند و اساسا در سطح بمبئی بسیار تاثیرگذارند. بمبئی مرکز اقتصادی هنده.

خدا حافظ

یک دیدگاه در ”نامه ی حجت الاسلام سید علی ساداتی از هند

  1. بسیار خرسند شدیم از چیزایی که سید علی زحمت کشید و برامون فرستاد. ایشالله کاملترشو از زبان ایشون بشنویم. البته در گیلاس تو مسجد و یه برنامه ای که همه باشند و از قبل اطلاع رسانی هم شده باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.