آلبوم خاطرات گیلاسی ها تدوین می شود

بررسی نظرات مخاطبان درگاه گیلاس نشان داده است که گیلاسی ها همچنان به موضوعات مربوط به روستا بیشترین اقبال را نشان می دهند و در این بین تصاویر و خاطرات سال های دور و توصیف شیوه زندگی و احوالات مردم آن سال ها علاقه مندان بیشتری داشته است.

در همین راستا درگاه گیلاس در نظر دارد بانک اطلاعات پیشینیان این روستا (آلبوم خاطرات گیلاسی ها) را ایجاد کند. این بانک شامل تاریخ تولد و وفات درگذشتگان، خاطرات برجسته ی زندگیشان و عکس های مربوط به آنان خواهد بود.

لکن جمع آوری اطلاعات و تدوین این بانک ممکن نخواهد بود مگر با حمایت و همراهی شما مخاطبان گرامی. کافیست هر کدام از شما فایل یا اصل اطلاعات مربوط به خانواده و اقوام خود را یا به ایمیل درگاه گیلاس ارسال کنید و یا در تهران به آقای محمد تقی یزدانی و در آمل به آقای امیر یزدان پور تحویل نمایید.

همچنین جناب آقای مهندس سید مصطفی ساداتی که پیش از این پیشنهاد انتشار این اطلاعات را مطرح کرده بودند، به عنوان مشاور همراه ما خواهند بود و البته از جناب آقای شعبان یزدانی که گنجینه ی گرانبهای خاطرات غم و شادی گیلاسی ها را در طول سالیان مداوم مکتوب کرده اند نیز، استدعا داریم در این راه ما را یاری نمایند؛ چرا که به نظر می رسد یکی از بهترین راه های انتشار خاطرات جذاب ایشان، وبسایت پر بازدید درگاه گیلاس باشد.

اطلاعات موجود در بانک، در بازه های زمانی مشخص نظیر تاریخ وفات افراد و… در وبسایت روستای گیلاس منتشر خواهد شد.

ایمیل درگاه گیلاس: gilasiha@gmail.com
شماره تماس آقای محمد تقی یزدانی: 09111274351
شماره تماس آقای امیر یزدانپور: 09112212787

Bookmark the permalink.

5 Comments

 1. سیدعلی ساداتی

  با سلام و دو صد بدرود
  نقدا میشه خاطراتو فعال کنید تا هر کسی بتونه خاطراتشو در همین سایت بفرسته تا بعد
  ارادت و خدا قوت به همه تایی

  • ذبیح الله ابراهیمی

   سید جان
   لطفا خاطرات را به ایمیل سایت بفرستید، به زودی سربرگی با عنوان آلبوم خاطرات در منوی اصلی سایت راه اندازی می کنیم که خاطرات در آن قسمت منتشر خواهد شد. اگر خاطرات همراه با تصاویر مرتبط باشد خیلی بهتر است. ممنونم

 2. سلام بر همگی

  آقا جان با احساسات ملت بازی نکن
  میرن تو برف میمونن

 3. روح الله ابوالحسني

  با سلام
  بلاخره گيلاس برف اومد ا لبته به اندازه يك (بامشي رج)

 4. روح الله ابوالحسني

  در ضمن ساعت سرور تون درست نيست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.