سوال از شما؛ پاسخ از شورا

photo_2015-07-04_10-33-35

اهالی روستای گیلاس که حدود دو سال پیش در انتخاباتی پر شور، سه نفر از اهالی این روستا را به عنوان رابطین شورای بخش در روستا انتخاب کرده اند، در روز چهارشنبه هفدهم تیر پس از صرف افطار در حسینیه سید حسن ولی روستای گیلاس در نشستی صمیمی، ضمن شنیدن گزارش کار این شورا، سوالات خود در باره ی عمران و آبادی روستا را از آنان خواهند پرسید.

اعتماد بزرگان به جوانان

این نشست که با ابتکار تعدادی از جوانان و موافقت بزرگان روستا مطرح شد، بلافاصله با استقبال اعضای محترم شورا مواجه شد و پیش بینی می شود با توجه به حضور حداکثری اهالی در این روز، شاهد نشستی پر شور و موثر باشیم.

از آنجایی که در روزهای اخیر شاهد سوال ها و پیشنهادهای متعددی در شبکه های اجتماعی و در بخش کامنت های درگاه گیلاس در خصوص عملکرد اعضای محترم شورای اسلامی شورا بوده ایم، پیشنهاد می کنیم اهالی محترم یادداشت برداری از این موارد و سوال ها، ضمن جلوگیری از فراموشی در زمان پرسش، مجریان برگزار کننده این نشست را در اجرای هر چه بهتر این برنامه یاری کنند.

 

 

Bookmark the permalink.

3 Comments

 1. هم روستایی

  عالی

 2. شورا کیلوی چنده؟؟؟

  • یار مهربان

   با سلام
   تغییر نگاه به روستا باید از ذهن شروع شود، یادمان باشد سنگها نه خرده حسابی با پاهای لنگ دارند نه قرار و مداری با پاهای سالم !پس باور های اشتباه را کنار بگذاریم …
   هرسقوطی پایان کار نیست ….
   باران را ببین ، سقوط باران قشنگترین “آغاز” است
   پس بیائید دعا کنیم هوای روستایمان سرشار از لحظه های خوب باران باشد
   و شعله رفتار زشت دیگران را با سکوت خاموش کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.