فرم نظر خواهی از گیلاسی ها

شورای اسلامی جدید روستای گیلاس در نخستین اقدام خود فرم نظر خواهی توزیع کرده است. این فرم که در آن سوالاتی به صورت پیش فرض مطرح شده، اتفاق مبارکی است که با هدف بهره گیری از خرد جمعی و نظرات کارشناسی اهالی تنظیم و توزیع شده است.

از آنجایی که بانکِ نظراتی که از این فرم تدوین می شود، در تعیین راهبرد آینده شورا و تعیین اولویت های کاری آن نقش تعیین کننده ای خواهد داشت، انتظار می رود که همه ی اهالی روستای گیلاس با حوصله و دقت نظر نسبت به تکمیل این فرم اقدام نمایند.

جهت دریافت فرم روی عکسهای زیر کلیک نمائید.

ایمیل درگاه گیلاس:
gilasiha@gmail.com

Bookmark the permalink.

9 Comments

 1. سلام. شما شوراها فقط ميخواين بول بگيرين همين كار ديگه اي بلد نيستين. اه اه بدردنخورها. كي به اين حسن ابراهيمي راي داده كه اين شورا بشه. واقعا كه

  • سید علی ساداتی

   با یاد یکتای بی همتا
   سلام بر شما دوست عزیز و هم محلی محترم
   قطعا از سر دلسوزی و شدت دلواپسی نسبت به مشکلات گیلاس هست که شما رو اینچنین برآشفته و با لحن تند انتقاد میکنید که به نظر بنده اهالی باید از این دلسوزی وافر شما استفاده کنندو از تلاشهای شما در راه بهبودی وضعیت گیلاس بهره ببرند. در هر حال ما همه جا به مسئولین دلسوز و خدوم نیازمندیم
   امام علی علیه السلام: بهترین زینت مرد خوب صحبت کردن است.غررالحکم ج1ص466

  • محسن الوالحسنی

   سلام
   گیلاسی ها همه خوبن
   چه کاندید شورا بشن چه کاندیدا نشن
   کاندیداها همه خوبن
   چه رای بیارن چه رای نیارن
   شورای منتخب همه خوبند
   چه تو کارشون اشکال باشه چه نباشه
   اگر اشکالی هست:
   یا باید زنگ بزنی یا sms بدی

   شماره تماس نفر اول: 09113271802
   شماره تماس نفر دوم:09126404016
   شماره تماس نفر سوم:09113009789

  • سلام گلازي چه هنجور كِنِي …!!!!!!! فقط گيلاس و عشقه ،، مردمانِ شَم عشقه !!! هر پولي كه ميگيرن واسه خودشون كه نميخوان خودتتم بهتر ميدوني كه واسه خودشون نميخوان !!! پس اگر اشكالي يا انتقادي تو كارشون داري با يه اس يا اگه قدرت بيان داري با يه ديدار فيس تو فيس همه چي حل ميشه !!!!! ممنون دار از ادبتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

   • آقاي x خيلي ها همين طرز فكرو دارن كه ميگن بولو مگه واسه خودشون ميگيرن. فقط يه چيز ميخوام بگم من شنيدم اينا …
    ولي كووووووووووووووووووووووووش؟
    راستي من عاشق گيلاسم هستم و مردمش شايد بيشتر از تو. بس چشماتو بشور جور ديگه نگاه كن

 2. سلام. چرا اين ديئگاه من هنوز در حال بررسي هستش؟ چرا نميزارين تو سايت هااااا؟

 3. سلام. ميبينم كه يه قسمت از حرفمو حذف كردين ميتونم ببرسم چرا؟ حقيقت تلخه اره ؟

 4. سلام. ميبينم كه يه قسمت از حرفمو حذف كردين ميتونم ببرسم چرا؟ حقيقت تلخه؟

  • ذبیح الله ابراهیمی

   سلام به شما گیلاسی عزیز
   از اینکه درگاه گیلاس رو می بینی و نظرت را درباره ی مطالب آن بیان می کنی، بسیار ممنونم
   قطعا این وبسایت به عنوان تنها مرجع انتشار اخبار رسمی روستای گیلاس، می خواهد فرصتی برای شنیدن صدای همه ی گیلاسی ها باشد و ما دوست نداریم با جرح و تعدیل و یا حذف برخی نظرات، شما را از بیان حرف هایی که دارید، نا امید کنیم اما در نظر داشته باشید که بر اساس قانون مطبوعات کامنت ها هم مانند سایر مطالب منتشر شده در سایت بار حقوقی دارد و اتهاماتی که در بخش کامنت ها مطرح می شود، قابل پیگرد قانونی خواهد بود.

   کاربر گرامی
   ما باید یاد بگیریم که در عین بیان نظرات خود، به کسی توهین نکنیم و تهمت نزنیم. این یک مهارت است که یاد گرفتنش فواید بسیاری برای ما خواهد داشت. اینجا هم فرصتی باشد برای تمرین کردن.
   به عنوان مثال من در جمله زیر همان حرفی که شما زدی را به صورت دیگری مطرح می کنم: ((انتظار داریم که شورای اسلامی ما در خصوص درآمدها و هزینه های خود شفاف باشد تا ما بتوانیم در اولویتبندی های هزینه ای اثرگذار باشیم))

   موضوع دوم
   اینکه همه ما اعضای یک خانواده هستیم و دلیلی ندارد که هویت خود را از یکدیگر مخفی کنیم. اصولا وقتی با نام مستعار حرف می زنیم، حرفمان را جدی نمی گیرند. به هر حال یکی باید باشد که مسئولیت ادعاهای مطرح شده را بپذیرد.

   سربلند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.