مرجع “دانش” گیلاسی ها

بنا به پیشنهاد بجا و هوشمندانه ی جناب آقای سید مجید مظلوم در خصوص بهره گیری از دانش تخصصی و حرفه ای جوانان روستای گیلاس، سرفصل جدیدی در وبسایت روستای گیلاس راه اندازی کرده ایم با نام “دانش”.

قطعا محتوای مطالبی که در این سر فصل منتشر می شود، ارتباط چندانی به روستای گیلاس نخواهد داشت اما ربط این سرفصل با روستای ما نویسندگان صرفا گیلاسی آن خواهند بود.

در حال حاضر جوانان گیلاسی در حوزه های متنوع شغلی و حرفه های متعددی مانند ماشین آلات و مکانیک، هنر و گرافیک، اقتصاد و بازرگانی، حسابداری و مالی، فناوری و IT، ساختمان و عمران و … مشغول به فعالیت هستند.

طبعا انتشار این مطالب علمی و کاربردی در وبسایت روستای گیلاس فواید متعددی خواهد داشت:

–         بزرگان و افراد موثر در امور روستا با تخصص سایر گیلاسی ها آشنا می شوند و در صورت لزوم از نظرات مشاوره ای آنان استفاده خواهند کرد.

–         نوجوانان روستا با گرایش های علمی آشنا می شوند و از این پس با علاقه ی بیشتری در جهت کسب علوم و مهارت های تخصصی اقدام می کنند.

–         این کار بهانه ای می شود که متخصصین و گیلاسی های اهل فن، دست به قلم شوند و در این رهگذر ضمن محک زدن خود، زمینه ی به روز کردن دانش خود را نیز فراهم آورند.

–         قرار گرفتن این مطالب علمی در وبسایت روستای گیلاس موجب غنای آن خواهد شد.

 پس دست به قلم شوید و نوشته های علمی و کاربردی خود را برای ما بفرستید.

ایمیل روستای گیلاس:              gilasiha@gmail.com

Bookmark the permalink.

4 Comments

 1. از نظر من اگه افراد در این سایت به عضویت در بیان و بعد اعضا این مطالب در اختیار کاربران قرار بدن بهتره وگرنه اونجوری تنها یسری از افراد میتونن مطلب بزارن!!!!!!!
  با تشکر

 2. سلام مخاطب گرامی

  ضمن احترام به نظر شما لازم به یادآوری ست که برای ارائه مطلب نیازی به ثبت نام نیست. شما و یا هر گیلاسی دیگری که مایل به ارائه مطلب، عکس یا هر محتوای مفید دیگر باشید، می توانید فایل مربوطه را به ایمیل سایت (gilasiha@gmail.com) ارسال نمایید. البته به این شرط که نامتان را هم ذکر کنید.

  متشکرم

 3. ye soal in mataleb dane3tani bayad dar morede gila3 bashe ya na????????????????????????

 4. اگر منظورتون از دانستنی ها همون دانشه، خیر! لازم نیست در خصوص گیلاس باشد
  هر کس می تواند در حوزه تخصص و حرفه خودش مطلب بدهد
  البته با ذکر نام و نام خانوادگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.