پیش بینی هوای روستای گیلاس

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید از وضعیت آب و هوای حال حاضر و پیش بینی هوای آینده منطقه لاریجان – مخصوصا روستای گیلاس – باخبر شوید.

خوشبختانه یک سایت معتبر هواشناسی (http://www.accuweather.com) اطلاعات دقیقی را در این باره به صورت لحظه ای منتشر می کند و خوشبختانه تر اینکه صفحه ی مشخصی را به روستای گیلاس اختصاص داده است.

برای دیدن این صفحه به آدرس زیر مراجعه نمایید.

http://www.accuweather.com/en/ir/gilas/398684/hourly-weather-forecast/398684

همانطور که در تصویر زیر می بینید، در ردیفی که با جهت نمای رنگ سبز مشخص شده، اطلاعات وضعیت هوای روزهای آینده روستای گیلاس قابل رویت است.

همچنین برای آگاهی از وضعیت هوا در طول ساعت های یک روز معین به اطلاعات مندرج در ستون مشخص شده با جهت نمای رنگ قرمز توجه نمایید.

برای سهولت شما کاربران محترم درگاه گیلاس، لینک دائم این صفحه، در قسمت بالایی صفحه سایت – هم ردیف با نام سایت – با عنوان “هواشناسی گیلاس” قرار گرفته است.

بر اساس اعلام این سایت، دمای هوای فعلی روستای گیلاس (شنبه 16 آذر – ساعت 18:00) یک درجه بالای صفر است و این عدد کمترین دما در طول امشب خواهد بود.

Bookmark the permalink.

5 Comments

 1. پس با این حساب امشو یخ اِنِه!

 2. سید علی ساداتی

  با سلام و ارادت وافر
  خسته نباشید دوستان نویسنده و مسئولین سایت
  واقعا خدا بهتون قوت بده که ایده های خوب و قشنگی رو برامون به ارمغان میارید و ویترین سایت گیلاس رو از بهترین میوه ها پر میکنید
  خدا شما رو شاد کنه که مردومو شاد میکنید

 3. گيلاس تِه برفي باشي وارِشي باشي آفتابي باشي بهاري باشي ،،،،، ته چهار فصلِ سِه ميرمه !!!!!!

 4. روح الله ابوالحسني

  امشو هوا كرماشوئه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.