گلبرگ های صداقت برای فرزندان روستایم

گلخند سلام را تقدیم می دارم

مدتی است صفحه ای درگوشه ی کوچکی از دنیای ارتباطات دیجیتالی و اینترنتی به نام سایت ” درگاه گیلاس ” به همت جمعی از فرزندان روستایم چهره گشود تا سنگ صبور همه باشد و جایگاهی برای آورد اندیشه ها ، موقعیتی برای نشان دادن خوبی ها ، صحنه ای برای تألیف قلوب ، پلی برای انتقال خاطرات و تجارب ، سنگ نشانی برای تعالی روح و شخصیت و فرهیختگی و خلاصه محوری برای وحدت ، همدلی ، همفکری و همکاری باشد .

 

امید بستیم تا این کودک ، دوران رشد و برومندی را به دور از هر نوع بیماری و کسالت پشت سر بگذارد و بتواند با سلامت و قدرت هر چه تمام تر منادی معروف باشد و در نهایت برگ افتخاری برای پدید آورندگان و مایه ی عزت و سر بلندی برای روستایمان گردد.      ان شاءا…

 عزیزان! از صمیم دل به شما عرض تسلیت دارم و آرزوی قبولی طاعات و عزاداری . راستی سنگ تمام گذاشتید و عظمت شور خود را به سرور و سالار شهیدان نشان دادید. طبل عزا را در تهران – آمل – گیلاس خوش نواختید ، سنج غم و اندوه را فریاد زدید، دست ادب به سینه ی اردت کوبیدید و زنجیر محبت را به خوبان پیوند دادید و پیاده به زیارت فرزندی از فرزندان خورشید تابان حقیقت در نیاک و دوست دارانش در کندلو رفتید.      جزاکم ا…

 بیاییم همانطور که در زیارت عاشورا نغمه سرایی کردیم (دوست هستیم با دوستان شما و دشمن هستیم با دشمنان شما) در عمل هم همینگونه باشیم و  درحد توان به مهمترین گفتار ، کردار و خواسته ی آن امام که سخت باور مند بود یعنـی «امر به معروف و نهی از منکر» عمل کنیم .

 ناتمام ………………… (مثقال)

 

Bookmark the permalink.

One Comment

 1. یوزارسیف گیلاس ..hIdEn

  سلام خستہ نباشے آقاے خاص
  طبل عزارو ، بچہ ھای جوگیر ترکوندن، سال بعد طبل عزا نداریم. ھمش تقصیر ھمین جوگیراس کھ ھر سال یکی از وسایل گروہ موزیکمون کم میشہ..
  آقا تو رو خدا یہ فکری بحال اینا بکنید…
  البتہ تقصیرطبل ھم بوده‏..ھھ ھآ ھو ھے
  بیچارہ ھیات امنا …!! آخے

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.